Останнім часом спостерігається підвищений інтерес покупців до квартир житлових комплексів Щасливого. Збільшується кількість дзвінків до відділів продажів, письмових запитів. Люди цікавляться не тільки самою квартирою, а й соціально-побутовою структурою населеного пункту, природою передмістя. Аналітика показує, що зараз один з популярних пошукових запитів «купить квартиру Счастливое». Тому ми вирішили познайомити вас з ближче з популярним передмістям Києва.

Чим викликаний в інвесторів інтерес до Щасливого?

Перш за все  загальною тенденцією переходу до життя в передмісті. Вона почалася в кінці ХХ століття, і з кожним десятиліттям набирає все більше і більше обертів. Люди втомлюються від життя в запорошених, галасливих, брудних і завантажених містах. Втомлюються від того, що не можуть відкрити вікно, не ризикуючи оглухнути від дороги під самим будинком. Від того, що, навіть, при наявності трьох ліфтів в будинку, їх дочекатися практично нереально, тому що в сучасних висотках буває по 10 квартир на поверсі. Втомлюються від бетонних джунглів, де задихаєшся на сімейній прогулянці, якщо тобі, звичайно, не пощастило жити в тих рідкісних районах, де є набережна або парк.

Купити квартиру в Щасливому. Переваги життя в передмісті.

Передмістя – це можливість гуляти з сім’єю на природі

Потім, немалу роль при виборі грає вартість квадратного метра. В передмісті за менші гроші можна отримати більший метраж та якісніший в технологічному плані будинок.

Однак, не всі передмістя, та не всі забудовники однакові. Тому є чітко визначені райони-лідери. Щасливе – один з них. Це тихе і затишне місце в 7 км від Києва. Дорога до нього займає всього 10 хвилин на машині та 15 на громадському транспорті. Вона проходить по сучасній швидкісній магістралі з дворівневою розв’язкою. Від метро їздить багато транспорту. Маршрутки курсують з невеликим інтервалом.

Читайте також: Щасливе — найкраще місце для життя

 

Інфраструктура Щасливого

Але, крім зручної локації, окремо варто згадати інфраструктуру, яка повністю закриває всі потреби мешканців. Більш того, вона як би адаптована для життя сімей з дітьми. У Щасливому є муніципальні та приватні дитячі садки та школи, дитячі клуби, в тому числі і раннього розвитку, спортивні секції й, звичайно ж, футбольний клуб. Медична система знаходиться в стадії активного реформування, вже оновлена ​​і повністю функціонує. До послуг населення сучасна поліклініка з амбулаторією загальної практики, приватна медицина, лабораторія, стоматологія та аптеки. Багато в чому якість послуг, що надаються, перевершує міські.

У Щасливому є піцерії, кафе, пекарні, магазини та супермаркети, в тому числі й мережеві, такі як, Фора, АТБ, Фоззі.

Купити квартиру в Щасливому. Переваги життя в передмісті.

Стадіон «Княжа-Арена» в Щасливому

Житло в Щасливому

Хочете купити квартиру Щасливому? Отже, треба розглянути житловий комплекс 7я, який розташований в центрі Щасливого. Навколо комплексу приватний сектор і сади. Поблизу немає ніякого виробництва. А всього в 5-7 хв ходьби від ЖК розташовані сквер та тренажерна база. Поруч сосновий бір з біговими доріжками, лісопаркова зона з озерами та велодоріжками й упорядкованими місцями для пікніка. Площа зеленої зони понад 3000 га. За 10 хвилин їзди від ЖК 7я розташовано спортивно-ресторанний комплекс Kidev.

Житловий комплекс зведений за монолітно-каркасною технологією з заповненням подвійною керамічною цеглою «2 НФ». Такі будинки дають мінімальну і рівномірну усадку та розраховані на термін експлуатації 120-140 років. Як зовнішній утеплювач стін обрана мінеральна вата товщиною 150 мм, при тому, що зазвичай забудовники використовують максимум 100 мм. У мінвати відмінні звукоізоляційні характеристики та вона не схильна до деформації через перепад температур. При цьому мінеральна вата паропроницаєма, тобто «дихає» і відводить вологу. Всі квартири мають вільне планування.

Купити квартиру в Щасливому. Переваги життя в передмісті.

Візуалізація ЖК 7я

У кожній квартирі передбачена вбудована ніша для шафи-купе в передпокої. Великі панорамні вікна дають відчуття легкості та простору. Вони наповнюють приміщення великою кількістю природного світла, внаслідок чого інтер’єр сприймається інакше. Плюс, це економить електроенергію. У квартирах встановлено систем рекуперації та конденсаційні котли. Це дозволяє економити до 30% газу, що буде особливо актуально, коли підніметься ціна на газ.

У картографії ми орієнтувалися на молоді сім’ї віком до 40 років і певного соціального статусу. Людям, кому не потрібні «найдешевші» одно- або двокімнатні квартири. Наша цільова аудиторія – молоді сім’ї з дітьми, яким важливий комфорт проживання, а не місце «перекантуватися на пару років». Саме тому, ми зробили акцент на повноцінні квартири з високим рівнем комфорту. Це «євродвушкі», повноцінні однокімнатні квартири з підвищеним функціоналом, а також дво- і трикімнатні квартири з терасами або двома рівнями.

Прибудинкова територія планується за типом «двір без машин». Планується гостьовий паркінг на 500 паркомісць і гаражний кооператив. Територія буде озеленена та облаштована, на ній будуть розташовані дитячі та спортивні майданчики, а також комфортні зони відпочинку.

Якщо у вас залишилися якісь питання або сумніви, приїжджайте в наш відділ продажів. Ви зможете оцінити комфортний шлях до житлового комплексу, оцінити природу та інфраструктуру і, звичайно ж, ознайомитися з самим комплексом.