Про передмісто

Більше корисної інформації про с.Щасливе. Транспортна розв'язка, інфраструктура, фото-галерея місцевості.
Про передмісто

с.Щасливе – це найближче передмістя Києва. Багато міських жителів вибрали це селище для проживання, оскільки воно знаходиться в хорошій екологічній зоні і недалеко від міста. Таким чином, вони мають можливість жити в комфортній атмосфері і працювати в Києві.

Варто відзначити, що в селищі добре розвинена інфраструктура: кафе, супермаркети, дитячий садок, ринок, школи (в тому числі футбольна і музична), спортивний комплекс і т.д.

У Щасливому розташована потужна дитяча спортивна і футбольна база. Селище дуже компактне – надзвичайно виграшне поєднання розміреного ритму життя і близькості до мегаполісу.

Транспортна розв'язка

с. Щасливе знаходиться в дуже вигідному положенні з точки зору транспортної розв’язки. Це унікальний випадок, коли з передмістя можна дістатися до бажаного пункту призначення швидше, ніж з міста.

Дійсно, дістатися до найближчої станції м. Бориспільська займає 15 хвилин на транспорті або 10 хвилин на авто. В обидві сторони ходить громадський транспорт з періодичністю 4-5 хвилин, чекати Вам точно не доведеться.

Можете бути впевнені, в Щасливому є все для сімейного щастя!

Замовити дзвінок
Наші менеджери зателефонують Вам найближчим часом.

Натискаючи на кнопку "Відправити", я приймаю умови передачі інформації